Team

 

Vera van der Sar

Directrice

v.vandersar@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Ljoedmila Verhoeven

Intern begeleider

l.verhoeven@devlierboom.nl
Maandag & dinsdag

 

Groep 1/2 a Groep 1/2 b Groep 1/2 c
Monique Bekking

m.bekking@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag,  donderdag & vrijdag

Greetje Hartman

g.hartman@devlierboom.nl
Dinsdag, woensdag & donderdag

Claudine Constant

c.constant@devlierboom.nl
Woensdag, donderdag & vrijdag

Susanne Mispelblom Beyer

s.mispelblombeyer@devlierboom.nl
Woensdag

Daniëlle Mulder

d.mulder@devlierboom.nl
Maandag & vrijdag

Susanne Mispelblom Beyer

s.mispelblombeyer@devlierboom.nl
Maandag & dinsdag

 

Groep 3 Groep 4
Diaan Breure

d.breure@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Suzanne Knoester

s.knoester@devlierboom.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag & vrijdag

Ljoedmila Verhoeven

l.verhoeven@devlierboom.nl
Woensdag

Najima Bosallami

n.bosallami@devlierboom.nl
Maandag

 

Groep 5 Groep 6

Denise Swinkels

d.swinkels@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag & vrijdag

Ilona Meier

i.meier@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Charlotte van Engelen

c.vanengelen@devlierboom.nl
Woensdag en donderdag

 

Groep 7a Groep 7b
Jojanneke van der Star

j.vanderstar@devlierboom.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag & vrijdag

Sascha Kloor

s.kloor@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Michel Knoester

m.knoester@devlierboom.nl
Maandag

Najima Bosallami

n.bosallami@devlierboom.nl
Woensdag

 

Groep 8

Ginny van der Meij

g.vandermeij@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag & vrijdag

 

Gymnastiek Conciërge
Aldo Argante

a.argante@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag & woensdag

Habib Abdulrahman

h.abdulrahman@devlierboom.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag & vrijdag

 

Plusklas Remedial teaching
Michel Knoester

m.knoester@devlierboom.nl
Dinsdag

Paul Jongma

 

Maandag & woensdag